نسخه آزمایشی
Menuپاسخگویی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در مرکز سامد از طریق سامانه تلفنی 111

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری گفت: برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد، شنبه این هفته با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در مرکز سامد برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین عزیزی افزود: در راستاي اجراي نظام نامه مديريت ارتباطات مردمي در بستر سامد(سامانه اكترونيكي ارتباط مردم و دولت) و تاكيدات مهندس بازوند استاندار محترم مبني بر تسريع در انتقال مشكلات و نظرات مردم به مديران مربوطه و پاسخگويي به درخواست ها و مشكلات هم استان هاي محترم، برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد، شنبه با حضور دکتر معتمدی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در مرکز سامد برگزار خواهد شد.

 

وي اظهار داشت: مردم شریف استان می توانند در روز شنبه مورخه 02/13/ 1399 از ساعت 10 الی 11 از طریق شماره تماس 111 مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایند.

 وی افزود: سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه شهروندان می توانند براحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست ها و مشکلات خود را با مسئولین استان مطرح و پیگیری نمايند.