نسخه آزمایشی
۲۶ تیر ۱۳۹۸
طی مراسمی عملیات اجرایی ساخت تصفیه خانه فاضلاب کرند غرب آغاز شد. این تصفیه خانه در زمینی به مساحت ۳ هکتار و با چشم انداز سال ۱۴۲۵ ساخته خواهد شد و برای جمعیتی حدود ۱۴ هزار نفر طراحی گردیده است. این پروژه دارای ۴۳ کیلومتر خطوط شبکه جمع آوری و ۶کیلومتر شبکه خط انتقال است که در گام اول تا کنون 6 کیلومتر با اعتبار 22میلیارد و 350 میلیون ریال اجرا شده است تصفیه خانه فاضلاب کرند غرب با تامین اعتبار 50 درصد توسط دولت و50 درصد از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان در طول دو سال با اعتبار حدود 400 میلیارد ریال ساخته خواهد شد. در این آیین علیرضا تخت شاهی مدیر عامل آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه حضور داشت.
۲۶ تیر ۱۳۹۸
استاندار کرمانشاه: موانع رفع گردیده و این طرح با زمانبندی جدید شروع به کار کرده است
این طرح شامل احداث 282 کیلومتر لوله گذاری و حدود 3500 انشعاب و حدود4200 اشتراک با اعتبار 32 میلیارد ریال در تاریخ 27 خرداد سال گذشته آغاز گردید و قرار بود طی 18 ماه به بهره برداری برسد که بدلیل مشکلات مالی متوقف شده بود. به گفته هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه داخل شهر ریجاب کار به خوبی پیش رفته است ولی برای اتصال به خطوط تغذیه علاوه بر مشکلات مالی با مشکلات اجتماعی مواجه بود که خوشبختانه رفع گردیده و این طرح با زمانبندی جدید شروع به کار کرده است. در این بازدید کرم محمدی فرماندار دالاهو، سیروس شهبازی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه نیز حضور داشتند./
۲۶ تیر ۱۳۹۸
پایگاه موقت امداد و نجات ریجاب شهرستان دالاهو یادمان زنده یاد دکتر مرتضی شکربیگی با حضور جمع کثیری از مردم ریجاب، بازوند استاندار کرمانشاه، سالاری معاون عمرانی استانداری، معتمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ، محمدی فرماندار دالاهو و بالایی مدیرکل بحران امروز بطور رسمی شروع بکار کرد. طی دستور مهندس بازوند استاندار کرمانشاه مبنی بر احداث پایگاه امداد و نجات در مسیر ریجاب و با توجه به پیگیریهای بعمل آمده خوشبختانه با حمایتهای بی دریغ دکتر پیوندی رییس محترم جمعیت هلال احمر کشور و آقای سلیمی رییس محترم سازمان امداد و نجات، مجوز لازم جهت احداث پایگاه موقت امداد و نجات در منطقه فوق صادر گردید. راه اندازی پایگاه موقت امداد و نجات ریجاب با تجهیزات لجستیک و تخصصی اختصاص یافته به آن با هزینه ای بالغ بر ۶ میلیارد ریال صورت گرفته است همچنین هزینه ماهیانه جهت حفظ و نگهداری این مجموعه مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال می باشد.
۲۶ تیر ۱۳۹۸
فرماندار دالاهو: طی روزهای آتی موانع فراروی پروژه گاز رسانی به ریجاب مرتفع خواهد شد.
کرم محمدی فرماندار شهرستان دالاهو از عملیات اجرایی خط انتقال گاز به شهر ریجاب و 12 روستای مسیر بازدید نمود. در جریان این بازدید تاسه رئیس اداره منابع طبیعی و نوروزی رئیس اداره گاز شهرستان حضور داشتند و گزارشی از مشکلات فراروی پروژه ارائه نمودند. محمدی با اشاره به تاکید جدی مهندس بازوند استاندار محترم کرمانشاه بر تسریع در شروع انجام عملیات اجرایی و رفع موانع این پروژه بیان داشت: با توجه به پیگیری های بعمل آمده و پشتیبانی ویژه استاندار محترم ان شاءالله طی روزهای آتی برخی از موانع بر طرف خواهد شد.
فرماندار
آب و هوای دالاهو