نسخه آزمایشی
Menu

رئيس ستاد انتخابات استان كرمانشاه:

انتخاب افراد اصلح به سود جامعه است / نامزدها از دادن وعده هاي دروغين و تخريب رقبا پرهيز كنند


رئيس ستاد انتخابات استان كرمانشاه گفت: آثار و عواقب رأي افراد در انتخابات به خود آن ها بازمي گردد و تجربه هاي گذشته نشان داده اگر انسان هاي اصلح انتخاب شوند به سود جامعه است.

به گزارش واحد خبر روابط عمومي و امور بين المللي استانداري كرمانشاه؛ يوسف شاه حسيني در دهمين نشست ستاد انتخابات استان كرمانشاه كه صبح امروز با حضور اعضاي اين ستاد برگزار شد گفت: در دو انتخابات بسيار مهم رياست جمهوري و شوراهاي شهر و روستا بايد تلاش كرد در كنار ايجاد شور و نشاط انتخاباتي، در فضاي جامعه آرامش نيز وجود داشته باشد و همچنين فرصت ارايه تبليغات براي نامزدها به شكل مناسبي فراهم شود.

معاون سياسي و امنيتي استاندار با تاكيد بر اين نكته كه بايد انتخاباتي در تراز جمهوري اسلامي برگزار كنيم در ادامه اظهار داشت: يكي از راهكار اين است كه نامزدها بيشتر به سمت اثبات شايستگي ها و اعلام برنامه هاي خويش قدم بردارند و از  تخريب رقبا و ارايه وعده هاي دروغين دوري كنند.

شاه حسيني از نامزدهاي انتخابات شوراها خواست به مباحث قومي دامن نزنند و در ادامه افزود: نامزدها با گذر از منافع فردي به سمت دفاع و حمايت از منافع عمومي حركت كنند.

وي با تاكيد بر مهم بودن آراي مردم در سرنوشت جامعه اظهار داشت: آثار و عواقب رأي افراد در انتخابات به آن ها بازمي گردد و تجربه هاي گذشته نشان داده اگر انسان هاي اصلح انتخاب شوند به سود جامعه است.

رئيس ستاد انتخابات استان كرمانشاه تصريح كرد: بايد به گونه اي عمل كرد كه نشانه هاي پختگي و آموختگي از تجربيات گذشته در رفتارهايمان هويدا باشد.

در اين نشست موضوعات و مباحث مختلفي همچون موضوع الكترونيكي شدن انتخابات شوراها، بررسي راهكارها براي تبليغات مناسب انتخاباتي و مكانيسم هاي اعلام صلاحيت ها و دريافت درخواست هاي افراد رد صلاحيت شده مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

در نشست همچنين مصوبات جلسه قبل مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در ادامه كميته هاي مختلف ستاد انتخابات استان به ارايه گزارشي از فعاليت هاي صورت گرفته طي اين مدت پرداختند.اعضای ستاد انتخابات