نسخه آزمایشی
Menu

رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا:

تلاش های دولت برای هرچه باشکوه تر برگزارشدن انتخابات قابل تقدیر است


رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: تلاش های دولت برای فراهم کردن هرچه باشکوه تر انتخابات پیش رو شایسته و قابل تقدیر است.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ حسن سلیمانی در نشست اعضای هیات نظارت بر انتخابات که در سالن شهدای  دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهارداشت: خوشبختانه دولت یازدهم تمام تلاش خود برای برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه به کار گرفته است.

وی افزود: هیات های اجرایی و نظارت انتخابات با یکدیگر نشست های متعددی داشته باشند و در کنار هم‌ برای برگزاری با شکوه انتخابات تلاش کنند.

وی افزود: خوشبختانه استانداری کرمانشاه نیز در زمینه برگزاری انتخابات به خوبی تلاش می کند و تعامل خوبی با هیات نظارت بر انتخابات دارد.

سلیمانی با اشاره به اصل ششم قانون اساسی مبنی بر اداره امور کشور با رای مردم، گفت: اعضای هیات نظارت بر انتخابات باید بر اساس قانون بر این دوره از انتخابات نظارت داشته باشند و به اعتراضات نامزدهای احتمالی رسیدگی کنند.

وی تاکید کرد: استفاده از امکانات دولتی برای انجام وظایف هیات های نظارت مجاز است اما باید مراقب بود که از این امکانات برای تبلیغات استفاده نشود.

رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات استان کرمانشاه گفت: هیات های نظارت می توانند بر تمامی مراحل انتخابات نظارت داشته باشند و بر رفتار های انتخاباتی را زیر نظر بگیرند.

سلیمانی در رابطه با خرید فروش رای گفت: خرید و فروش رای قطعا جرم محسوب می شود و هیات های نظارت بر انتخابات باید در این زمینه نظارت داشته باشند.

وی ادامه: باید توجه داشت که تبلیغات علیه نامزد های انتخابات نیز جرم محسوب می شود و با آن برخورد خواهد شد.اعضای ستاد انتخابات