نسخه آزمایشی
Menu

دکتر شاه حسینی رئیس ستاد انتخابات استان:

دکتر شاه حسینی رئیس ستاد انتخابات استان: اولویت کاری ما برگزاری انتخاباتی آزاد، سالم، رقابتی و قانونمند است

 هفتمین جلسه ستاد انتخابات استان کرمانشاه به ریاست دکتر شاه حسینی در محل استانداری تشکیل گردید.

در این جلسه ابتدا کرم محمدی دبیر ستاد انتخابات گزارشی از روند ثبت نام شوراهای اسلامی شهر و روستا ارائه نمود و اعلام کرد: به دلیل تقارن ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با تعطیلات عید نوروز، دبیرخانه ستاد، فرمانداران، بخشداران و کارشناسان مربوطه حتی در روز عید نوروز نیز در محل کار حضور داشتند و از داوطلبان ثبت نام نمودند. همچنین صدا و سیمای مرکز استان در این مرحله از انتخابات پیش رو به صورت منظم مباحث مرتبط با انتخابات را بازتاب دادند.

سپس مصوبات جلسه قبل مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در ادامه دکتر شاه حسینی معاون سیاسی و امنیتی استانداری ضمن تبریک سال نو بیان داشت: انتخابات پیش رو یک امر مهم و ملی است و همه ما باید برای برگزاری مقتدرانه آن پای کار باشیم.از این روست که همکاران خوب ما در فرمانداریها و بخشداریهای استان حتی در روز عید نوروز در محل کار حاضر بوده اند و اینجانب از همین جا از فرمانداران، بخشداران و کارشناسان محترم که در ایام نوروز مباردت به ثبت نام از داوطلبین نموده اند، صمیمانه سپاسگزاری می نمایم.

ایشان در ادامه بیان داشت: در شهرهای کرمانشاه و سنقر امکان برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک وجود دارد و پیش بینی می شود تا پایان امروز ثبت نام از داوطلبان از مرز 8 هزار نفر بگذرد.

رئیس ستاد انتخابات استان همچنین افزود: اولویت اول ما تا پایان اردیبهشت برگزاری انتخاباتی سالم، آزاد و قانونمند می باشد و همه ما در این عرصه ی بسیار مهم، بی طرفی، قانونگرایی و قانونمندی را سرلوحه کار خود قرار خواهیم داد.

 اعضای ستاد انتخابات