نسخه آزمایشی
Menu

دکتر رازانی در بازدید از ستاد انتخابات شهرستان کرمانشاه:

کشور 29 اردیبهشت شاهد برگزاری دو انتخابات سرنوشت ساز است / تاکنون 1550 نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستا ثبت نام کرده اند

استاندار کرمانشاه گفت: ایران اسلامی در 29 اردیبهشت ماه شاهد برگزاری دو انتخابات بسیار مهم و سرنوشت ساز است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی ظهر امروز در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات شهرستان کرمانشاه در جمع خبرنگاران گفت: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا امسال همزمان در روز جمعه 29 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

استاندار کرمانشاه افزود: انتخابات ریاست جمهوری شاید به نوعی مهم ترین انتخابات ملی کشور محسوب شود زیرا تمامی ایرانیان داخل و خارج کشور برای انتخاب یک نفر به عنوان رئیس جمهور کشور پای صندوق های رأی می روند.

این مقام ارشد استان در ادامه انتخابات شوراها را نیز بسیار مهم و سرنوشت ساز دانست و گفت: در انتخابات شوراها مردم به پای صندوق های رأی می روند تا اعضای شورایی که قرار است شهر و یا روستای محل سکونتشان را اداره کنند را از بین نامزدهای موجود، انتخاب کنند.

وی خاطرنشان کرد: هر دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراها دارای اهمیت بسیار زیادی هستند و در سرنوشت کشور بسیار اثرگذارند.

دکتر رازانی در ادامه به روند ثبت نام از داوطلبین انتخابات شوراهای شهر و روستا اشاره کرد و گفت: این مرحله به ثبت نام داوطلبین حضور در شوراها اختصاص دارد و کسانیکه احساس می کنند در زمینه اداره امور شهر و روستا می توانند ایفای نقش نمایند در این انتخابات حضور پیدا کنند.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: در استان کرمانشاه بالغ بر 1700 روستا و 31 شهر داریم که انتخابات شوراها در آن ها برگزار می شود.

این مقام عالی استان تصریح کرد: با وجود اینکه روند ثبت نام از داوطلبین انتخابات شوراهای شهر و روستا در ایام تعطیلات نوروزی در حال انجام است ولی با این وجود با استقبال بسیار مناسبی روبرو شده است و این روند با آرامش و بدون مشکل خاصی در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: تا ظهر امروز چهارشنبه که سومین روز ثبت نام محسوب می شود، 1550 نفر ثبت کرده اند که از این تعداد 450 نفر برای شوراهای شهری و 1100 نفر برای شوراهای روستایی اعلام نامزدی کرده اند.

دکتر رازانی در پایان از داوطلبین خواست هر چه زودتر ثبت نام کنند و این کار مهم را به روز آخر که ششم فروردین ماه است موکول نکنند.

 اعضای ستاد انتخابات