نسخه آزمایشیجلسه ستاد مبارزه با مواد مخدردرسنقروکلیایی برگزارشد


جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدربه ریاست فرماندارسنقرو کلیایی و با حضور مسئولین دستگاههای ذیربط در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

فرماندار سنقروکلیایی در این جلسه با بیان اینکه مصرف مواد مخدر یکی از معضلات جامعه بوده و برای پیشگیری و مقابله با آن اهتمام ویژه تمامی دستگاهها و سازمانهای مردم نهاد لازم و ضروری است گفت: اقدامات انجام شده در بحث کشفیات مواد مخدر و...در سال گذشته توسط مامورین انتظامی و سایر دستگاهها قابل تقدیر است واین کشفیات نسبت به سال 96 رشد قابل توجهی داشته است.

معصومی زاده بیان داشت پنجم تیرماه به عنوان روز جهانی مبارزه با مواد مخدر نامگذاری شده و در این خصوص در راستای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در خصوص عواقب شوم مصرف مواد مخدر بایستی در سطح شهرستان اقدامات موثری صورت گیرد.

برگزاری برنامه پیاده روی خانوادگی، برگزاری جشنواره تحرک و نشاط، نصب بنرهای تبلیغاتی در سطح شهر با موضوع پیشگیری از اعتیاد، اطلاع رسانی در خصوص مضرات مصرف مواد مخدر توسط روحانیون در مساجد، برگزاری کلاسهای آموزش در این خصوص و مبارزه و برخورد با خرده فروشان مواد مخدرو پاک سازی نقاط آلوده توسط دستگاههای ذیربط از مهمترین برنامه هایی است که اجرای آنها مورد تاکید فرماندار سنقرو کلیایی بود.

شایان ذکر است دراردیبهشت ماه امسال توسط مامورین مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی در این شهرستان مقدار یک کیلو و 247 گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف و تعداد 31 نفر در ارتباط با موضوع دستگیر و 4 دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.اوقات شرعی
آب و هوا