۲۳ مهر ۱۳۹۸
فرماندار دالاهو: بطور جدی پیگیر حل مسائل فراروی شبکه پایاب سد زمکان هستیم.
فرماندار شهرستان دالاهو گفت: میلیاردها   تومان برای ایجاد سد و شبکه های فرعی پایاب آن سرمایه گذاری شده و باید هرچه زودتر بخش اعظم این شبکه به بهره برداری برسد. کرم محمدی در ادامه با اشاره به اینکه تعدادی از نیروهای این سد تعدیل شده و مطالبات چند ماه آنها هنوز پرداخت نشده است؛ اظهار داشت: با پیگیری های مستمر صورت گرفته و علی الخصوص مذاکره ظهر امروز با آقای مهندس درویشی مدیر آب منطقه ای استان؛ ان شاءالله تا پایان همین هفته مطالبات این عزیزان نیز  پرداخت خواهد شد.  وی در پایان بیان داشت: بعد از اربعین حسینی علیه السلام جلسه ای با حضور مدیران استانی آب منطقه ای و جهاد کشاورزی در حوزه شهرستان تشکیل و وضعیت شبکه های فرعی تعیین تکلیف خواهد
۲۲ مهر ۱۳۹۸
غلامرضا مرتضوی مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری کرمانشاه طی حضور در شهرستان دالاهو،  با کرم محمدی فرماندار شهرستان در محل فرمانداری ملاقات نمود. طی این نشست در حوزه کاری اداره کل پدافند غیر عامل و لزوم توجه جدی به وظایف آن بحث و تبادل نظر بعمل آمد.
۲۲ مهر ۱۳۹۸
الهی تبار معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه: امکانات خوبی فراهم کرده بودندو مدیریت خوبی بر مجموعه حاکم بود.
در جریان این بازدید کرم محمدی فرماندار شهرستان دالاهو گزارشی از روند خدمات رسانی و اسکان زائران اربعین امام حسین(ع) و همراهی و کمک همه جانبه مردم شهرستان و علی الخصوص سادات محترم  و پای کار بودن آنها و در راس همه  امام  جمعه محترم ارائه داد.
۲۱ مهر ۱۳۹۸
فرماندار دالاهو خواهان تعیین تکلیف وضعیت مسکن مهر این شهرستان شد.
دراین جلسه کرم محمدی فرماندار شهرستان دالاهو گفت: سالها از آغاز عملیات این پروژه سپری شده و براساس اعلام نظر کارشناسان حوزه مسکن؛ بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.این جلسه بدستور آقای مهندس بازوند استاندار محترم تشکیل شده و نتیجه مباحث و پیشنهادات تقدیم ایشان خواهد شد. محمدی در ادامه خواهان کمک سازمان ملی زمین ومسکن و بنیاد مسکن برای اختصاص اعتبار لازم به منظور آغاز مجدد عملیات اجرایی این پروژه شد.
گزارش تصویری (آرشیو)