۰۵ بهمن ۱۳۹۸
فرماندار دالاهو:هیات های اجرایی و نظارت بازوان نظام برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند  هستند.
وی با اشاره به در پیش بودن یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مشارکت حداکثری، انتخابات قانونمند و بی طرفی کامل همه مدیران دستگاههای اجرایی و سازمانها و موسسات و نهادهایی که از بودجه بیت المال ارتزاق می کنند، اصول اساسی فراروی ما برای صیانت از حق الناس است. در این راه هیات های اجرایی و نظارت بعنوان دو بازوی نظام در جهت برگزاری انتخابات سالم هستند. در این جلسه رئیس علی شبستری مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دالاهو برنامه های ستاد دهه فجر شهرستان را اعلام کرد؛
۰۲ بهمن ۱۳۹۸
در این جلسه محمدی پس از استماع توضیحات مدیران دستگاه های خدمات رسان، بیان داشتند: با حمایت های آقای مهندس بازوند استاندار محترم پروژه های زیر ساخت در شهر ریجاب در سالجاری به صورت کم سابقه ای در دست انجام می باشد که از جمله می توان به گاز رسانی به شهر ریجاب ، تصفیه خانه آب شرب شهری ، بهسازی وضعیت برق رسانی معابر شهری ، برق رسانی به مزارع پرورش ماهی ، ساماندهی سراب کُنار اشاره نمود .
۰۲ بهمن ۱۳۹۸
کرم محمدی فرماندار شهرستان دالاهو از تلاش های شبانه روزی و موثر امدادگران تشکر وگفت: عملکرد و زحمات شما آرامش بخش سفر مسافران است.
۳۰ دی ۱۳۹۸
فرماندار دالاهو: سوخت رسانی به موقع و کافی به روستاهای فاقد گاز ، ضروری است.
محمدی در این جلسه ضمن تاکید بر دقت عمل بیش از پیش دستگاههای متولی نظارت  بر بازار؛ از میزان و نحوه توزیع سوخت واحدهای صنفی، صنعتی و کشاورزی انتقاد و خواهان رفع مسائل موجود در این باره شد.
گزارش تصویری (آرشیو)
فرماندار
تا انتخابات
آب و هوای دالاهو