نسخه آزمایشی
۲۹ فروردین ۱۳۹۸
نسل جوان باید در عصر حاضر به اصول متعهد و وفادار باقی بماند.
مراسم گرامیداشت روز جوان به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام با حضور جوانان با حضور مسئولین شهرستان برگذار شد. در روز ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان مراسمی با حضور جوانان شهرستان دالاهو برگزار گردید. حیدری فرماندار دالاهو طی سخنانی  در این  مراسم به تشریح نکاتی از جمله ارتقای اعتماد به نفس، شناخت مسئولیتها و مسئولیت پذیری، خلاقیت در عمل، تعصب به هویت ایرانی اسلامی و همچنین آگاهی از تهدیدات و آسیبهای اجتماعی و نیز مصون ماندن از آفتها پرداخت و از آنان خواست این موارد در افکار، نگاه و در رفتارشان نهادینه شود؛ حیدری افزود که این مهم از رهگذر مطالعه و کسب دانش و یافتن دانایی و خودسازی بدست می آید و نسل جوان باید در عصر حاضر به اصول متعهد و وفادار باقی بماند.
۲۹ فروردین ۱۳۹۸
فعالیت ، تلاش و داشتن برنامه مدون برای اجرای ماموریتهای سازمانی دستگاهها لازمۀ تحقق شعار "رونق تولید".
حیدری فرماندار دالاهو از مدیران و سئولان شهرستان خواست ضمن انعکاس نتایج بدست آمده در سال گذشته در رسانه های رسمی و شبکه های اجتماعی؛ پاسخگویی به آحاد جامعه را در دستور کار قرار دهند و پیگیر جدی مطالبات مردم در همه ی زمینه ها باشند و در این راستا با صمیمیت و همدلی امور جاری و اهداف متعالی را مورد اهتمام و پیگیری قرار دهند.
۲۸ فروردین ۱۳۹۸
ابزار مقابله با تحریمها توجه به ظرفیتها بومی است/ همه توان خود را برای تحقق شعار سال بکار می گیریم.
در این جلسه پتانسیل و قابلیتهای شهرستان دالاهو در حوزه های مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت ، توانمندیهای کشاورزی به شکل ویژه تشریح گردید و سرانجام مهمترین طرح های در دستور کار کارگروه اشتغال شهرستان در جلسه مطرح و پس از بحث و گفتگو برای پیشبرد و پرداخت تسهیلات به آن طرحها تصمیمات لازم اتخاذگردید.
۲۸ فروردین ۱۳۹۸
دالاهو ظرفیت های زیادی در زمینه کشاورزی و باغداری دارد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه با اشاره به موقعیت خاص شهرستان دالاهو به ظرفیت های این منطقه در بخش های مختلف از جمله گردشگری، باغداری و صنایع دستی اشاره کرد و گفت: باید از این ظرفیت ها در راستای ایجاد اشتغال استفاده مطلوب کرد.
اخبار (آرشیو)

آب و هوای دالاهو