نسخه آزمایشیانتخابات کرمانشاه بدون هیچ مشکل امنیتی برگزار شد


فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بدون هیچ مشکل امنیتی در یک هزار و ۵۸۵ شعبه اخذ رای درحال برگزاری است.

سردار «علی اکبر جاویدان» شامگاه جمعه در بازدید از ستاد انتخابات شهرستان کرمانشاه که استاندار نیز حضور داشت، اظهار کرد: خوشبختانه همانگونه که پیش بینی می شد انتخابات بدون هیچ مشکل امنیتی در شعب اخذ رای جریان داشته است.

وی با بیان اینکه نیروهای پلیس در همه شعب ثابت و سیار حضور داشته اند، گفت: همکاران ما حتی در دورافتاده ترین و صعب العبورترین مناطق نیز حضور یافتند تا از صندوق های اخذ رای و آراء مردم محافظت کنند.

سردار جاویدان تصریح کرد: در حالی که حدود ۱۴ ساعت از آغاز کار رای گیری در یک هزار و ۵۸۵ شعبه ثابت و سیار می گذرد خوشبختانه با حضور مقتدرانه پلیس هیچ ناامنی در این شعب ایجاد نشد تا مردم انقلابی استان در کمال آرامش رای خود را به صندوق بیندازند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآوری کرد: در هر شعبه به تناسب جمعیت و موقعیت آن بین ۲ تا پنج مامور پلیس امنیت لازم را برای حضور پرشور مردم فراهم کردند.

وی ادامه داد: نیروهای پلیس تا پایان کار رای گیری و شمارش آرا در شعب باقی مانده و کار حراست از صندوق هایی که رای ارزشمند مردم در آن قرار دارد را برعهده می گیرد.

سردار جاویدان در پایان با قدردانی از حضور گسترده مردم پای صندوق های اخذ رای، گفت: این حضور پرشور و آگاهانه نقشه های دشمنان را نقش برآب و توطئه های آنان را خنثی کرد.اوقات شرعی
آب و هوا