نسخه آزمایشی

فرماندار کرمانشاه:

دیوارنویسی کاندیداها ممنوع


فرماندار کرمانشاه هرنوع دیوارنویسی از سوی کاندیداهای انتخابات مجلس و یا هواداران آنها برای تبلیغات را ممنوع عنوان کرد.

فضل الله رنجبر در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه دیوارنویسی کاندیداها برای تبلیغات از نظر قانون انتخابات ممنوع است، اضافه کرد: دیوارنویسی کاندیداها و هواداران آنها روی اماکن اداری و دولتی ممنوع بوده و جرم دارد.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه با متخلفین برخورد می شود، گفت: متاسفانه اخیرا دیده شده برای از کاندیداها و هواداران آنها روی دیوار خانه‌های بهداشت و مدارس، به ویژه در روستاها اقدام به تبلیغات می‌کنند که این کار تخلف است.

رنجبر اضافه کرد: در زمان ثبت نام کاندیداها فصل تبلیغات قانون انتخابات در اختیار آنها قرار گرفته که بر اساس آن دیوارنویسی کاندیداها برای تبلیغات ممنوع عنوان شده است. 

وی با بیان اینکه مدیران و مسئولان ادارات و نهادها موظف به اعلام گزارش تخلفات مربوط به دیوارنویسی هستند، افزود: گزارشات این چنینی برای رسیدگی به دادستانی ارجاع خواهد شد.

فرماندار کرمانشاه با اشاره به دیده شدن مواردی از دیوارنویسی کاندیداها در شهرهای حوزه شهرستان کرمانشاه گفت: شهرداری شهرهای هلشی، کوزران، ماهیدشت و قلعه موظفند ضمن امحای دیوارنویسی‌ها، نسبت به ارسال موارد تخلفات برای رسیدگی در مراجع قضایی اقدام کنند.اوقات شرعی
آب و هوا