نسخه آزمایشیفرماندار: شعب اخذ رای در کرمانشاه پرازدحام است


فرماندار کرمانشاه با اشاره به گذشت ۲ ساعت از آغاز رای گیری، گفت: اکنون روند رای‌گیری در کمال آرامش در حوزه انتخابیه کرمانشاه در حال برگزاری است و شاهد ازدحام رای‌دهندگان در شعب اخذ رای هستیم.

فضل الله رنجبر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هیچ مشکلی برای برگزاری انتخابات در این حوزه انتخابیه نداریم و تدابیر لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه اندیشیده شده است.

وی همچنین توضیح داد که طبق توافق ستاد انتخابات کشور و شورای نگهبان استفاده از استامپ و انگشت زدن برای رای دهندگان الزامی نیست و حالت اختیاری دارد. 

فرماندار کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه تمام شعب اخذ رای در محل های مربوطه مستقر شدند، گفت: عوامل نظارتی، اجرایی و انتظامی در شعبات حضور دارند و روند اخذ آرای مردم در فضایی آرام ادامه دارد.

رنجبر با بیان اینکه چند شعبه اخذ رای در مناطق روستایی دورافتاده و سخت گذر به صورت آف لاین است، گفت: غیراز این چند نقطه مابقی شعبات به صورت آن لاین فعال و کار اخذ آرای مردم را انجام می دهند.

وی با اعلام اینکه مشکلات خاصی در شعب برای اخذ آرای مردم نداریم، افزود: گزارش ها حاکی است که تعداد زیادی از مردم پای صندوق های رای حاضر شده اند.

وی همچنین توضیح داد که در روستاهای سخت گذر مشکل آنتن دهی شبکه تلفن همراه را داریم که از قبل این موضوع را پیش بینی کرده ایم و مانعی برای اخذ رای مردم نداریم.اوقات شرعی
آب و هوا